Vousy jsou zpět již nějakou sezónu, a i když ve smyslu stylu nejsou pro všechny, zůstává stále více mužů s neoholenou tváří. Nové trendy v sestřihu vousů změnily styl a tím i styl pánských účesů, existuje totiž určitá nerovnost spojená se schopností pěstovat vous a zároveň jej sladit s vaším střihem. Mužský vous a střih přináší novou úroveň sofistikovanosti, která dodává nový rozměr vašeho vzhledu.

Vzhledem k rozmanitosti trendových účesů mnoho mužů nyní kombinuje krátké vlasy (s postupným střihem nebo podstřihnutím), dlouhé vlasy či pompadour s krátkými a dlouhými vousy atd. Počet různých pánských účesů v kombinaci s vousy je neomezený a nejlepší kombinace je stejně nakonec na vás a na vašem vzhledu. Střih společně s vousy je sice časově náročnější na údržbu, ale výsledek formou komplimentu bude stát za to.

33 cool styl sestřihů vousů pro muže

Ať už hledáte nový cool styl vašich vousů nebo se prostě jen chcete dozvědět o různých typech vousů pro muže, byla sestavena magazínem Men’s hair styles today galerie kombinací vousů. Podívejte se na ty nejlepší módní střihy bradek i plnovousů a nechejte se inspirovat pro nový rok 2018.

Zdroj: https://www.menshairstylestoday.com
Zdroj foto: https://cz.pinterest.com/